Strona główna
Aktualności
O akcji
Włącz się do akcji
Wyniki wyborów
Twoi kandydaci
Multimedia
Twoi kandydaci
Polska
->
Województwo podkarpackie
->
Powiat mielecki
Sprawdź zbiorcze wyniki wyborów
certyfikowanych Kandydatów Przyjaznych Rodzinie
Wybierz województwo
Województwo dolnośląskie
Województwo kujawsko-pomorskie
Województwo lubelskie
Województwo lubuskie
Województwo łódzkie
Województwo małopolskie
Województwo mazowieckie
Województwo opolskie
Województwo podkarpackie
Województwo podlaskie
Województwo pomorskie
Województwo śląskie
Województwo świętokrzyskie
Województwo warmińsko-mazurskie
Województwo wielkopolskie
Województwo zachodniopomorskie
Wybierz powiat
Powiat bieszczadzki
Powiat brzozowski
Powiat dębicki
Powiat jarosławski
Powiat jasielski
Powiat kolbuszowski
Powiat krośnieński
Powiat leżajski
Powiat lubaczowski
Powiat łańcucki
Powiat mielecki
Powiat niżański
Powiat przemyski
Powiat przeworski
Powiat ropczycko-sędziszowski
Powiat rzeszowski
Powiat sanocki
Powiat stalowowolski
Powiat strzyżowski
Powiat tarnobrzeski
Powiat leski
Powiat Krosno
Powiat Przemyśl
Powiat Rzeszów
Powiat Tarnobrzeg
Wybierz gminę
Gmina Borowa
Gmina Czermin
Gmina Gawłuszowice
Gmina Mielec
Gmina Mielec
Gmina Padew Narodowa
Gmina Przecław
Gmina Radomyśl Wielki
Gmina Tuszów Narodowy
Gmina Wadowice Górne
Wybory do sejmiku województwa
OKRĘG 1
Jacek Kotula
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 14
Stanisław Kruczek
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 3
Zdobył mandat
OKRĘG 2
Władysław Zenon Ortyl
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 1
Zdobył mandat
Ireneusz Dzieszko
KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
Lista 7 / Pozycja 1
OKRĘG 3
Bogdan Piotr Romaniuk
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 4
Zdobył mandat
OKRĘG 5
Piotr Konrad Dymiński
KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
Lista 7 / Pozycja 3
Rafał Daniel Gużkowski
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 16
Wybory do rady powiatu
OKRĘG 1
Jacek Stanisław Kopacz
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 12
OKRĘG 3
Maria Napieracz
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 1
Zdobyła mandat
OKRĘG 4
Andrzej Głaz
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 2
Zdobył mandat
Dawid Wojciech Uzar
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 10
OKRĘG 5
Józef Michał Piątek
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 3
Zdobył mandat
Dane dotyczące geografii wyborczej pochodzą z serwisów internetowych
Państwowej Komisji Wyborczej
.