Włącz się do akcji

Jeśli tak jak my chcesz rozpocząć prorodzinną rewolucję w polskich samorządach, zapraszamy Cię do wsparcia naszej kampanii.

Najważniejsze jest, abyś 16 listopada postawił krzyżyk przy nazwisku osoby z Certyfikatem Kandydata Przyjaznego Rodzinie. Wybierzmy ludzi, którzy reprezentują nasze wartości.

Możesz jednak jeszcze bardziej przyczynić się do tego, by w polskich miejscowościach rodzina była w centrum zainteresowania naszych przedstawicieli.

Zostań ambasadorem kampanii „Rodzina ma głos!” i włącz się w jej promocję!

Wypełnij formularz obok, a my wyślemy do Ciebie znaczek naszej kampanii. Dasz w ten sposób wyraźny sygnał, że oczekujesz samorządu, który stoi po stronie rodzin, a co więcej zainteresujesz akcją kolejne osoby w swoim otoczeniu. Wyślemy Ci pakiet ulotek promocyjnych, które będziesz mógł przekazać zainteresowanym znajomym i członkom rodziny. Ponadto wyślemy do Ciebie długopis, który w dniu wyborów, w Twoich rękach stanie się narzędziem zmiany! Jeśli jesteś zainteresowany większą ilością materiałów skontaktuj się z nami.

Co jeszcze możesz zrobić, aby promować politykę prorodzinną w polskich samorządach?

Korzystaj z materiałów promocyjnych zamieszczonych na stronie: udostępniaj je, przekazuj znajomym, publikuj. Niech o naszej wspólnej kampanii dowie się jak najwięcej osób przywiązanych do wartości rodzinnych. W ten prosty sposób możesz znacząco rozwinąć akcję „Rodzina ma głos!”.

Promuj nasze profile w mediach społecznościowych. Polub nas na Facebooku, podaj dalej nasze tweety, oraz materiały zamieszczane na kanale Youtube.

Możesz również wesprzeć kampanię materialnie. Zapewne masz świadomość, że taka akcja to ogromne wyzwanie finansowe dla organizacji, która nie posiada możnych sponsorów, ani nie korzysta z publicznych pieniędzy. Dlatego zachęcamy Cię, abyś wsparł datkiem kampanię „Rodzina ma głos!”.

Nr konta ING Bank: 79 1050 1025 1000 0090 3015 3721
Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny
ul. Nowogrodzka 42 lok. 3
00-695 Warszawa
Tytuł wpłaty: Dar na działalność statutową Centrum Życia i RodzinyZamów pakiet ambasadora kampanii

Przepisz kod z obrazka: