Strona główna
Aktualności
O akcji
Włącz się do akcji
Wyniki wyborów
Twoi kandydaci
Multimedia
Twoi kandydaci
Polska
->
Województwo mazowieckie
->
Powiat Ostrołęka
->
Gmina Ostrołęka
Sprawdź zbiorcze wyniki wyborów
certyfikowanych Kandydatów Przyjaznych Rodzinie
Wybierz województwo
Województwo dolnośląskie
Województwo kujawsko-pomorskie
Województwo lubelskie
Województwo lubuskie
Województwo łódzkie
Województwo małopolskie
Województwo mazowieckie
Województwo opolskie
Województwo podkarpackie
Województwo podlaskie
Województwo pomorskie
Województwo śląskie
Województwo świętokrzyskie
Województwo warmińsko-mazurskie
Województwo wielkopolskie
Województwo zachodniopomorskie
Wybierz powiat
Powiat białobrzeski
Powiat ciechanowski
Powiat garwoliński
Powiat gostyniński
Powiat grodziski
Powiat grójecki
Powiat kozienicki
Powiat legionowski
Powiat lipski
Powiat łosicki
Powiat makowski
Powiat miński
Powiat mławski
Powiat nowodworski
Powiat ostrołęcki
Powiat ostrowski
Powiat otwocki
Powiat piaseczyński
Powiat płocki
Powiat płoński
Powiat pruszkowski
Powiat przasnyski
Powiat przysuski
Powiat pułtuski
Powiat radomski
Powiat siedlecki
Powiat sierpecki
Powiat sochaczewski
Powiat sokołowski
Powiat szydłowiecki
Powiat warszawski zachodni
Powiat węgrowski
Powiat wołomiński
Powiat wyszkowski
Powiat zwoleński
Powiat żuromiński
Powiat żyrardowski
Powiat Ostrołęka
Powiat Płock
Powiat Radom
Powiat Siedlce
Powiat Warszawa
Wybierz gminę
Gmina Ostrołęka
Wybory do sejmiku województwa
OKRĘG 1
Krzysztof Piotr Skolimowski
KW Platforma Obywatelska RP
Lista 4 / Pozycja 10
Ewa Tomaszewska
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 2
Agnieszka Irena Bogucka
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Lista 10 / Pozycja 2
OKRĘG 2
Anna Katarzyna Makuch
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Lista 10 / Pozycja 2
Piotr Henryk Strzembosz
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 4
Zdobył mandat
OKRĘG 4
Krzysztof Dariusz Pietrzak
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Lista 10 / Pozycja 15
OKRĘG 6
Brygida Czesława Górniaczyk
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 15
Marian Piłka
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 4
Zdobył mandat
Krzysztof Politowski
KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
Lista 14 / Pozycja 2
OKRĘG 7
Katarzyna Jadwiga Krawczyk
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Lista 10 / Pozycja 10
Patrycja Zuzanna Cicha
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Lista 10 / Pozycja 18
Sylwester Jagodziński
Komitet Wyborczy PSL
Lista 1 / Pozycja 9
Piotr Michał Uściński
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 3
Zdobył mandat
Marzena Teresa Małek
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 12
Bartłomiej Sebastian Misiewicz
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 20
Krzysztof Kawęcki
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 4
Zdobył mandat
Przemysław Marcin Bryksa
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 6
Piotr Filipek
KWW Ruch Narodowy
Lista 5 / Pozycja 5
Anna Maria Krupka
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 1
Zdobyła mandat
Marek Grzegorz Jędrzejczak
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
Lista 10 / Pozycja 3
Wybory do rady miasta
OKRĘG 1
Ryszard Żukowski
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 11
Zdobył mandat
Paweł Stańczyk
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 1
Zdobył mandat
Mirosław Grzyb
KW Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki
Lista 22 / Pozycja 8
Adam Ziarno
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 5
OKRĘG 2
Grzegorz Płocha
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 1
Zdobył mandat
Grażyna Piersa
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 15
Grzegorz Makowiecki
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 9
OKRĘG 3
Janusz Józef Kotowski
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 1
Zdobył mandat
Janusz Jerzy Kołakowski
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 16
Barbara Ewa Dudzińska
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista 3 / Pozycja 13
Wybory prezydenta
Janusz Józef Kotowski
KW Prawo i Sprawiedliwość
Startował w II turze
Zdobył mandat
Dane dotyczące geografii wyborczej pochodzą z serwisów internetowych
Państwowej Komisji Wyborczej
.