Kolejni certyfikowani kandydaci z Pomorza
28.11.2014

Przed drugą turą wyborów samorządowych na burmistrzów i wójtów na Pomorzu przedstawiciele organizatorów akcji „Rodzina ma głos!” wręczyli kolejne Certyfikaty Kandydatów Przyjaznych Rodzinie. Jest to kontynuacja ogólnopolskiej kampanii, zachęcającej do świadomego oddania głosu w tych wyborach. 

Na Pomorzu przedstawiciele Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny wręczyli kolejne certyfikaty dla kandydatów, biorących udział w drugiej turze wyborów samorządowych. Wszyscy zdeklarowali się do przestrzegania Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie. Wśród nowo certyfikowanych są: 

• Krzysztof Bagiński – burmistrz Białogardu starający się o reelekcję,

• Witold Tadeusz Namyślak – burmistrz Lęborka również starający się o reelekcję.

Pełna lista certyfikowanych kandydatów dostępna jest na stronie: http://www.rodzinamaglos.pl/kandydaci_wszyscy.html

Grzegorz Jabłoński z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, podkreśla wagę kontynuowania certyfikacji nowych kandydatów: Staramy się cały czas wskazywać wyborcom kandydatów, którzy podpisując Dekalog Samorządowca Przyjaznego Rodzinie, zadeklarowali troskę o wartości rodzinne. Dlatego można im zaufać i oddać na nich głos w drugiej turze wyborów. W wielu miastach nadal czekamy na rozstrzygnięcie wyborów na najważniejsze funkcje samorządowe w wielu miejscowościach. Nadal można wybrać lepszą przyszłość dla naszych „małych ojczyzn”, gdzie polskie rodziny będą miały zapewniony dobrobyt i nie będą atakowane ideologiczne.

 


powrót do aktualności