„Rodzina ma głos!” w Ostrołęce – kolejni certyfikowani kandydaci do samorządu
14.11.2014

W czwartek - 13 listopada - przedstawiciele kampanii „Rodzina ma głos!” przyjechali do Ostrołęki, aby wręczyć kolejne Certyfikaty Kandydatów Przyjaznych Rodzinie. W powiecie ostrołęckim wyróżnienie otrzymało ponad dziesięć osób, startujących w listopadowych wyborach samorządowych, którzy zdeklarowali się do przestrzegania Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie.

13 listopada br. w Ostrołęce oficjalnie wręczono kolejnym prorodzinnym kandydatom na samorządowców Certyfikaty Kandydatów Przyjaznych Rodzinie. W sumie od początku trwania kampanii „Rodzina ma głos!” wyróżniono kilkunastu lokalnych polityków z powiatu ostrołęckiego. Pośród nich znaleźli się:

  • Grzegorz Płocha – wiceprezydent Ostrołęki, kandydat do rady miasta (PiS),
  • Janusz Kotowski – prezydent Ostrołęki, ubiega się o reelekcję (PiS),
  • Mirosław Grzyb – kandydat na radnego Ostrołęki (KW Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki),
  • Paweł Stańczyk – wiceprezydent Ostrołęki, kandydat do rady miasta (PiS).

Jacek Sapa z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny przybliżył założenia akcji: Nasza kampania ma na celu zachęcenie obywateli do pójścia na wybory i zagłosowania na kandydatów przyjaznych rodzinie. Jakże ważne jest, by samorządowcy dbali o dobro rodziny, a wyborcy zrozumieli, że ich głos w listopadowych wyborach samorządowych jest na wagę złota. Od tego czy pójdą na wybory i na kogo zagłosują zależy, jak będzie im się żyło na ich własnym podwórku.

 


powrót do aktualności