„Rodzina ma głos!” w Rzeszowie – certyfikowani podkarpaccy kandydaci do samorządu
04.11.2014

4 listopada przedstawiciele kampanii „Rodzina ma głos!” przyjechali do Rzeszowa, by podczas regionalnej odsłony akcji, wręczyć kolejne Certyfikaty Kandydatów Przyjaznych Rodzinie. Na Podkarpaciu wyróżnienie otrzymało blisko 30 osób startujących w listopadowych wyborach samorządowych, którzy zdeklarowali się do przestrzegania Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie.

W Rzeszowie odbyło się szesnaste już regionalne spotkanie kampanii „Rodzina ma głos!”. Podczas niego przedstawiona została geneza, idea i założenia kampanii oraz przyznano kolejnym prorodzinnym kandydatom na samorządowców z Podkarpacia Certyfikaty Kandydatów Przyjaznych Rodzinie. Do wyróżnionych osób należą między innymi:

  • Mariusz Kawa – kandydat na burmistrza Strzyżowa (KWW „Nasze Sprawy”),
  • Jacek Kotula – kandydat do sejmiku wojewódzkiego (KW PiS),
  • Paweł Baj – burmistrz Głogowa Młp. starający się o reelekcję (KWW Razem dla Ciebie),
  • Ireneusz Dzieszko – kandydat do sejmiku woj. (KW Nowa Prawica),
  • Paweł Kurasz – kandydat na radnego pow. rzeszowskiego (KW PiS),
  • Tomasz Kloc – kandydat na radnego Rzeszowa (KW PiS),

Jacek Sapa z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny przybliżył założenia akcji: Nasza kampania ma na celu zachęcenie obywateli do pójścia na wybory i zagłosowania na kandydatów przyjaznych rodzinie. Jakże ważne jest, by samorządowcy dbali o dobro rodziny, a wyborcy zrozumieli, że ich głos w listopadowych wyborach samorządowych jest na wagę złota. Pamiętajmy: 16 listopada rodzina ma głos! 

 


powrót do aktualności